Stadnina Koni Michałów zwraca się z prośbą do trenerów o nadsyłanie ofert na trening wyścigowy koni na sezon 2021. Oferty prosimy nadsyłać do niedzieli, 15.11.2020. W ofercie powinna znaleźć się informacja o warunkach finansowych oraz propozycje koni, z którymi trenerzy chcieliby pracować w przyszłym sezonie.

Lista koni do treningu wyścigowego

Nasz trzyletni og. ECHARON (Ontario HF - Echara/Wiliam) zwycięża w Nagrodzie Sambora (kat. A) na dystansie 2200 m.

UWAGA! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zawody zostają odwołane.

SK Michałów zaprasza na przetarg w dniu 8 października 2020 roku (lista zaktualizowana po przetargu w dniu 5.10)

Lista koni - szczegółowa

Formularz ofertowy zakupu konia

Regulamin

Więcej:

Publikujemy wyniki XI Sportowych Mistrzostw Polski Koni Arabskich - gratulacje dla zwycięzców!

SMPKA - A i B

SMPKA - All Around

SMPKA - Pleasure

Podczas odbywającego się w ten weekend Czempionatu Europy og. FERRUM (Morion - Ferrmaria/El Omari) zdobył złoty medal w kategorii ogierów rocznych. To jego trzeci pokaz oraz trzecie zwycięstwo w karierze, bowiem ogierek ten zdobył już w tym sezonie tytuł Czempiona Ogierów Rocznych w Białce oraz Czempiona Polski Ogierów Rocznych w Janowie Podlaskim.

Dwuletni PTOLEMEUSZ (Złoty Medal - Parmana/Al Maraam) wraca do domu ze srebrem ogierów młodszych, EMANDORISSA (Abha Qatar - Emanda/Ecaho) - półsiostra Emandorii - została nagrodzona srebrem klaczy starszych, a KABSZTAD (Poganin - Kwestura/Monogramm) to zdobywca srebrnego medalu ogierów starszych.

Wyniki michałowskich koni w klasach:

Klacze roczne (1B)
2m. EL MEDIDA (Morion - El Medara/Shanghai EA)

Klacze dwuletnie (2B)
1m. ELGAROLIA (El Omari - Elganza/Sanadik El Shaklan)
4m. FLORISSIMA (Sahm El Arab - Forgissima/Vitorio TO)

Ogiery roczne (4A)
1m. FERRUM (Morion - Ferrmaria/El Omari) --> ZŁOTO OGIERÓW ROCZNYCH

Ogiery dwuletnie (5A)
1m. PTOLEMEUSZ (Złoty Medal - Parmana/Al Maraam) --> SREBRO OGIERÓW MŁODSZYCH
5m. POINTER (Sahm El Arab - Palanga/Ekstern)

Klacze 7-9 letnie
2m. EMANDORISSA (Abha Qatar - Emanda/Ecaho) --> SREBRO KLACZY STARSZYCH

Klacze 10-letnie i starsze
1m. EMANDILLA (Om El Shahmaan - Espadrilla/Monogramm)

Ogiery 4-6 letnie
1m. WOJ (Empire - Waranga/QR Marc)

Ogiery 10-letnie i starsze
1m. KABSZTAD (Poganin - Kwestura/Monogramm) --> SREBRO OGIERÓW STARSZYCH
2m. LISSAR (Gazal Al Shaqab - Larissa/Eukaliptus)

SK Michałów zaprasza na przetarg w dniu 5 października 2020 roku.

Regulamin

Więcej:

W dniach 5-6 września br. w Brugii (Belgia) rozegrano równolegle dwa pokazy: europejski i międzynarodowy. W pokazie europejskim na podium stanęły trzy konie hodowli Michałowa: og. WOJ (Empire - Waranga/QR Marc) z srebrnym medalem ogierów starszych, og. WADI KAHIL (Kahil Al Shaqab - Wadi Halfa/Ekstern) z brązowym medal ogierów starszych oraz kl. EMPERA (Kabsztad - Emiriona/Grafik) z brązowym medalem klaczy starszych. W międzynarodowej konkurencji og. KABSZTAD (Poganin - Kwestura/Monogramm) zdobył srebro ogierów starszych.

Serdecznie zapraszamy na XI Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi w Michałowie.

UWAGA! Ze względu na odbywający się w tym samym terminie Czempionat Europy podjęto decyzję o przesunięcie zawodów na 26-27 września.

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy SMPKA

Propozycje SMPKA

UWAGA! Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zawody odbędą się bez udziału publiczności.

SK Michałów zaprasza na przetarg w dniu 20 sierpnia 2020 roku.