Szanowni Państwo,

niniejszym wpisem pragnę otworzyć cykl artykułów, których tematyka będzie krążyć wokół życia w Stadninie, hodowli koni czystej krwi arabskiej, koni małopolskich, kuców szetlandzkich, bydła mlecznego oraz zarządzania tak olbrzymim gospodarstwem rolnym. W tym trudnym dla nas wszystkim czasie, kiedy cały świat został zdominowany przez pandemię koronawirusa, chcemy się z Państwem podzielić fascynującymi zjawiskami, które obserwujemy każdego dnia. Są piękne w swej prostocie, naturalne i zapadające głęboko w pamięć. Chcemy Państwa zaprosić do uczestniczenia w nich właśnie poprzez relacje naszych doświadczonych i niezwykle cenionych pracowników, którzy będą współtworzyć naszego bloga zatytułowanego „Z życia Stadniny”. Już wkrótce przeczytacie Państwo o ciekawych aspektach pracy zootechników, pracowników produkcji zwierzęcej oraz wielu innych.

Korzystając z okazji chciałabym także wszystkich hodowców zarówno polskich jak i zagranicznych zaprosić do wzięcia udziału w Winter Arabian Horse Auction 2020 organizowanej przez Stadninę Koni Michałów. Przygotowaliśmy ofertę we współpracy ze Stadniną Koni Białka oraz Stadniną Koni Janów Podlaski. To specjalnie wyselekcjonowane klacze oraz ogiery, które z pewnością staną się ważnym ogniwem w Państwa hodowlach koni czystej krwi arabskiej.

Sytuacja pandemiczna, której wszyscy stawiamy czoła, wymusiła na nas skorzystanie z nowoczesnych form komunikacji i przeprowadzenia całego procesu aukcyjnego tylko i wyłącznie online. Wierzymy w jej sukces! Przygotowujemy wszystko z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces rejestracji dostępny na stronie www.michalow.onebid.pl . Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Hodowców, którzy są zainteresowani naszą ofertą a chcieliby obejrzeć oferowane konie w Stadninie, zapraszamy do kontaktu. Prezentacja oferty zostanie zorganizowana z zachowaniem wszystkich wymaganych norm sanitarnych. W celu omówienia terminu prosimy o uprzedni kontakt z naszym działem zootechniki.

Do zobaczenia już wkrótce!

Marek Romański
p.o. Prezesa Zarządu Stadnina Koni Michałów