Stadnina Koni Michałów to doskonałe miejsce do zwiedzania. To właśnie u nas można poznać historie hodowli konia czystej krwi arabskiej w Polsce, zwiedzić „Stary Magazyn”, w którym zgromadzone są niemal wszystkie trofea i nagrody zdobyte przez nasze konie.

Stadnina otwiera swe wrota dla wszystkich gości, także grup zorganizowanych, którzy chcą podejrzeć codzienne życie stadniny od środka, zasady jej funkcjonowania, opieki nad końmi i prowadzoną hodowlą. Do Państwa dyspozycji zostanie skierowany przewodnik (po wcześniejszym uzgodnieniu daty i czasu przyjazdu), który przekaże najciekawsze informacje o stadninie, zaprezentuje nasze wspaniałe konie i odpowie na wszystkie nurtujące pytania!

Szczegółowych informacji dotyczących oferty udziela:

Magdalena Helak – Kulczyńska, tel. 693 900 089, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Kozłowska, tel. 607 09 09 19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.