Wczorajszy dzień (tj. 12 maja 2021) był dla nas niezwykle emocjonujący. Na wrocławskim Torze Partynice rozegrano siedem gonitw, z czego w czterech wystartowały michałowskie konie. To był bardzo intensywny dzień, który zaowocował pierwszym w tym sezonie zwycięstwem oraz wysokimi pozostałymi miejscami.

W Gonitwie I (Międzynarodowa gonitwa eksterierowa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy) na dystansie 1600 metrów celownik jako pierwsza i druga odpowiednio przekroczyły córki michałowskiego ogiera El Omari (Enzo x Embra / Monogramm) FRAGOLA od Formiss po Esparto oraz ELGAROLIA od Elganza po Sanadik El Shaklan. Obie klaczki są trenowane przez Wiesława Kryszyłowicza. W tej samej gonitwie czwarte miejsce zajęła także córka kasztanowatego ogiera El Omari, WIEŻA DUMANIA od Wieży Bajek po Abha Qatar, podopieczna trenera Petro Nakoniechnyi.

Gonitwa I - Retransmisja

https://www.youtube.com/watch?v=eOG6KmWGys0&t=1s

W Gonitwie III (Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Arabskich Czystej Krwi (PASB), które nie biegały) rozegranej na dystansie 1500 m na celowniku jako druga zameldowała się ECH KURIER (Kurier x Echara / William) trenowana przez Małgorzatę Kryszyłowicz. Tuż za nią finiszował DRAGADO (Kurier x De Longa / DA Adios), dosiadany przez swojego trenera Perto Nakoniechnyi. Czwarte miejsce zajął ECHMET (Wares x Echeta / KA Czubuthan) przygotowywany przez Justynę Domańską.

Gonitwa III - Retransmisja

https://youtu.be/WxKuye_eJfE

Cieszy nas także czwarte miejsce trenowanego pod okiem Justyny Domańskiej ogiera ENDURANCE (Ontario HF x Echeta / KA Czubuthan) w Goniwtie V (Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej III grupy) oraz piąte miejsce ogierka ENDEMOL (Wares x Echala / DA Adios) ze stajni treningowej Małgorzaty Kryszyłowicz, który ścigał się w ostatniej gonitwie wczorajszego dnia (Gonitwa VII - Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy, które nie biegały).

Gonitwa V - Retransmisja

 https://youtu.be/SvSePtxIrAA

Gonitwa VII - Retransmisja

https://youtu.be/QFpORpIVTTc

Z niecierpliwią czekamy na kolejne emocje, których już doświadczymy w nadchodzący weekend, tym razem na warszawskim Torze Służewiec.