Home Aktualności SUKCES W SOPOCIE

SUKCES W SOPOCIE

WADI KAHIL

W dniach 23 i 24 lipca podczas III Sopockiego Pokazu Koni Arabskich, wyhodowany w Stadninie Koni Michałów dziewięcioletni gniady WADI KAHIL (Kahil Al Shaqab – Wadi Halfa / Ekstern) odniósł spektakularny sukces. Charyzmatyczny ogier, należący do Stadniny Just Arabians z Holandii i zaprezentowany przez Toma Oben’a, swoim wspaniałym występem zachwycił zarówno publiczność zgromadzoną na sopockim hipodromie jak i międzynarodową ekipę sędziowską. W sobotnie popołudnie ogier wygrał klasę 6B z notą 92.45 punktu, w tym 2×20 za typ i 3×20 za ruch, a w niedzielę został Czempionem Ogierów Starszych.

WADI KAHIL

W Czempionacie Wałachów w rękach Kamila Kulczyńskiego dobrze zaprezentował się inny wychowanek michałowskiej stadniny, dziesięcioletni KORAB (Pegasus – Karbala / Emigrant). Siwy wałach, należący obecnie do Magdaleny Helak – Kulczyńskiej, zdobył tytuł Viceczempiona w swojej kategorii jednogłośną decyzją sędziów.

KORAB podczas Czempionatu Wałachów

Cieszymy się z tak znakomitych rezultatów i serdecznie gratulujemy obecnym właścicielom WADI KAHILA i KORABIA.

Zdjęcia: Karolina Misztal

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...