Home Aktualności Arabian Insider w Michałowie

Arabian Insider w Michałowie

Przygotowania do aukcji Pride of Poland i Summer Sale 2022 idą pełną parą. Od czwartku 16 do soboty 18 czerwca gościliśmy ekipę filmową Arabian Insider, która od wschodu do zachodu słońca pracowała nad uchwyceniem niezwykłego piękna michałowskich koni aukcyjnych.

Wielka pasja filmowców z Arabian Insider do koni arabskich oraz ich nieograniczona kreatywność zaowocowały wieloma wspaniałymi produkcjami dla największych stadnin na świecie, co w połączeniu ze szczególnym sentymentem ekipy do koni polskiej hodowli przełożyło się na niepowtarzalne ujęcia. Filmowanie Kabsztada na tle wschodzącego słońca, płynącej nad ziemią Poganinki, czy urzekającej żeńskością Emandilli to, jak twierdzą członkowie ekipy filmowej, jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Jednak nie należy zapominać, że sfilmowanie 17 koni aukcyjnych to duże wyzwanie, wymagające ciężkiej pracy i zaangażowania ze strony zarówno filmowców jak i całego zespołu michałowskiej stadniny, który jak zawsze spisał się na medal.

Drugi rok z rzędu Arabian Insider przygotowuje dla nas filmy promujące konie przeznaczone na aukcje Pride of Poland i Summer Sale. I tak jak w roku ubiegłym, nie możemy doczekać się efektu końcowego wytężonego wysiłku obu zespołów podczas tych kilku ostatnich dni.

Galerię zdjęć przygotowała Karolina Misztal.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...