Home AktualnościHodowla Koni Czystej Krwi Arabskiej ENDEMOL wygrywa na Torze Partynice

ENDEMOL wygrywa na Torze Partynice

W środę, tj. 6 października, wrocławski Tor Partynice, gościł kolejny raz miłośników wyścigów. Listy startowe gonitw dla koni czystej krwi arabskiej były mocne obsadzone przez młode ogiery i klacze wyhodowane i będące własnością Stadniny Koni Michałów.

Szczególnie cieszy nas wygrana siwego ogiera ENDEMOL (Wares x Echala / DA Adios) dosiadanego w GONITWIE V przez Małgorzatę Kryszyłowicz, który pewnie wywalczył zwycięstwo zostawiając swojego rywala w tyle o 3,5 długości. Warty podkreślenia jest fakt, że to już drugi wygrany wyścig ENDEMOLA w tym sezonie, a ogier jest trenowany przez Wiesława Kryszyłowicza.

W tej samej GONITWIE V na dystansie 2200 m satysfakcjonujący występ zaliczyła także michałowska, gniada, WIEŻA DUMANIA (El Omari x Wieża Bajek / Abha Qatar), trenowana przez Perto Nakoniechnyi, która dobiegła pod Bolot Kalysbek Uulu jako trzecia, a tuż za nią zameldowała się na celowniku FRAGOLA (El Omari x Formiss / Esparto), która podobnie jak ENDEMOL trenowana jest przez Wiesława Kryszyłowicza.

GONITWA V – RETRANSMISJA

Ale wróćmy do początku dnia wyścigowego…

W GONIWTIE I rozgrywanej na dystansie 1600 m do maszyny startowej weszły trzy michałowskie konie i co warte podkreślenia, wszystkie zajęły płatne miejsca. GANDARA (Empire x Gandahara / Pegasus) przekroczyła celnik jako druga. Tuż za nią uplasował się FALSET (Ekstern x Flaminia/Gaspar), a piąte miejsce wywalczył znany z ringów pokazowych PTOLEMEUSZ (Złoty Medal x Parmana/Al Maraam).

GONITWA I – RETRANSMISJA

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...