Home AktualnościHodowla Koni Czystej Krwi Arabskiej ŚRODA NA WYŚCIGACH (23 czerwca 2021)

ŚRODA NA WYŚCIGACH (23 czerwca 2021)

Wczorajszy kolejny dzień wyścigowy rozgrywany na wrocławskim torze wyścigów konnych Tor Partynice przyniósł nam wiele powodów do zadowolenia. W Gonitwie I (Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy) rozgrywanej na dystansie 1600 m nasz ENDEMOL (Wares x Echala / DA Adios) zajął 4. miejsce. ENDEMOL był dosiadany przez M. Kryszyłowicz, a jest trenowany przez W. Kryszyłowicza.

GONITWA I

Gonitwa IV (Międzynarodowa gonitwa eksterierowa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy) rozgrywana na dystansie 1907 m zakończyła się zwycięstwem WIEŻY DUMANIA (El Omari x Wieża Bajek / Abha Qatar) po bardzo emocjonującym biegu. Po wyjściu z maszyny startowej prowadzenie objęła nasza GANDARA (Empire x Gandahara / Pegasus) i to właśnie ona wyprowadziła konie na ostatnią prostą finiszową, kiedy to trenowana przez P. Nakoniechnyi WIEŻA DUMANIA zawalczyła o zwycięstwo i wysunęła się na prowadzenie. GANDARA, trenowana przez W. Kryszyłowicza, ostatecznie na linię mety dobiegła jako czwarta, a tuż za nią była gniada ESSELITA (Złoty Medal x Ekliptyka / Ekstern) rozwijająca się pod okiem P. Nakoniechnyi.

GONITWA IV

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...