Home AktualnościHodowla Koni Czystej Krwi Arabskiej WEEKEND NA WYŚCIGACH (28-29 sierpnia 2021)

WEEKEND NA WYŚCIGACH (28-29 sierpnia 2021)

31. dzień wyścigowy rozgrywany tym razem na warszawskim Torze Służewiec przyniósł nam kolejne zwycięstwo w tym sezonie.

DO NAGRODY GANGESA – Gonitwa międzynarodowa, eksterierowa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej I grupy – rozgrywanej na dystansie 1600 m zostały zgłoszone dwa konie wyhodowane i własności Stadniny Koni Michałów. Jednym z nich był kasztanowaty ESCALOS (Kurier x Emossa / DA Adios) z numerem startowym ,2 trenowany przez Małgorzatę Łojek, a w wyścigu dosiadany przez Stafano Mura. Drugim koniem pretendującym do zwycięstwa była siwa ECH KURIER (Kurier x Echara / William) z numerem startowym 7, trenowana i dosiadana przez Małgorzatę Kryszyłowicz.

Zaraz po wyjściu z maszyny startowej prowadzenie objęła ECH KURIER, a tuż za nią biegł ESCALOS. ECH KURIER prowadziła i dyktowała tempo wyścigu aż do wejścia na ostatnią prostą, kiedy to ESCALOS po doskonałym finiszu dobiegł na linie mety jako pierwszy wyprzedzając rywali aż o 11 długości. ECH KURIER ostatecznie dobiegła na linie mety jako trzecia.

Serdecznie gratulacje na trenerów i jeźdźców.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...