Home AktualnościHodowla Koni Czystej Krwi Arabskiej Weekend na wyścigach (31 lipca – 1 sierpnia)

Weekend na wyścigach (31 lipca – 1 sierpnia)

Minione dni wyścigowe rozgrywane na warszawskim Torze Służewiec to emocje związane ze startem dwóch wyhodowanych i będących własnością Stadniny Koni Michałów koni.

W sobotniej Gonitwie I na dystansie 1600 m (Gonitwa międzynarodowa eksterierowa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy) z numerem 8 do maszyny startowej weszła WIETRZYCA (Ganges x Witonia / Enzo), a na linii mety po bardzo mocnym finiszu zameldowała się na płatnym piątym miejscu. WIETRZYCA jest trenowana przez Siergeja Vasyutova, a w wyścigu była dosiadana przez dż. Viktora Popova.

W niedzielnej Gonitwe 9 (Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Arabskich Czystej Krwi) rozgrywanej na dystansie 2000 m widzieliśmy start siwego ogiera ENDEMOL (Wares x Echala / DA Adios), który dobiegł na linie mety na czwartym miejscu. ENDEMOL jest trenowany przez Wiesława Kryszyłowicza, a podczas wyścigu był dosiadany przez dż. Małgorzatę Kryszyłowicz.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...