Home Aktualności ZAPRASZAMY NA PARTYNICE

ZAPRASZAMY NA PARTYNICE

Wielkimi krokami zbliża się 4. dzień wyścigowy na wrocławskich Partynicach.

30 maja 2024 kolejny raz serdecznie zapraszamy do kibicowania koniom własności SK Michałów.

Do trzech czwartkowych gonitw przeznaczonych dla koni czystej krwi arabskiej trenerzy zapisali aż 14 michałowskich koni.

Pierwszy tego dnia start koni czystej krwi arabskiej to gonitwa 4., która rozpocznie się o godz. 16:00.

Gonitwa 4

Gonitwa handikapowa III grupy dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej. Dystans 1907 m

Trenowana przez Wiesława Kryszyłowicza klacz Echeveria (Severus – Echeta / KA Czubuthan) wystartuje z numerem 7. Czteroletnia klacz to jedyna reprezentantka SK Michałów w tej gonitwie. Do gonitwy tej zapisano łącznie 7 koni.

Gonitwa 5

Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy. Dystans 1400 m

W kolejnej gonitwie każdy powinien mieć swojego michałowskiego faworyta. W stawce 15 koni aż 10 pochodzi z SK Michałów i mamy nadzieję, że będą one walczyły o zwycięstwo i zajęcie jak najlepszego miejsca.

Ze stajni Justyny Domańskiej wystartują:

Pandan (Edmund – Parmania / Kahil Al Shaqab)

Wisteria (Wares – Witeria / Empire)

Trener Robert Świątek zapisał 3 konie:

Diafora (Ganges – De Longa / Da Adios)

Mahima (El Omari – Mahira / Ekstern)

Erast (Złoty Medal – Emfiria / Empire)

W zapisie znajdują się też 3 koni trenera Wiesława Kryszyłowicza:

El Marinera (Wares – El Marina / Ganges)

Złota Aura (Morion – Złotna / El Omari)

Echwita (Ganges – Echeta / KA Czubuthan)

Oraz 2 Małgorzaty Krzyszyłowicz:

Echistka (Ganges – Echala / Da Adios)

Delikt (Morion – Diara / Eryks)

Szkoda, że nie udało się podzielić tej gonitwy i aż 10 michałowskich arabów będzie musiało ze sobą walczyć.

4. Dzień Wyścigowy na Partynicach będzie zamykała gonitwa przeznaczona dla koni czystej krwi arabskiej, w której również wystartują nasze konie trenowane we Wrocławiu.

Gonitwa 7

Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy. Dystans 1600 m

Na 11 zgłoszonych koni, 3 stanowią własność SK Michałów.

Pustynna Aria (El Omari – Pustynna Malwa / Ekstern) – tr Robert Świątek

Pustynia Serc (Al Ayal AA – Pustynia Kahila / Kahil Al Shaqab) – tr Justyna Domańska

El Medar (Morion – El Medonia / Shanghai EA) – tr Małgorzata Kryszyłowicz.

Mamy nadzieję, że będzie to emocjonujący wyścigowo dzień na torze, a nasze konie będą miały w tym udział. Większość michałowskich arabów jest dobrze znana ich miłośnikom z innej strony, przez dwa lata startowały one bowiem w wielu pokazach rangi krajowej i międzynarodowej, a w tym sezonie debiutują jako konie wyścigowe. Warto przypomnieć najważniejsze osiągnięcia pokazowe:

Gniada MAHIMA (El Omari – Mahira / Ekstern) to zdobywczyni TOP Five klaczek rocznych Wiosennego Pokazu Młodzieży w Białce oraz zdobywczyni drugiego miejsca w klasie klaczek rocznych sekcji C Narodowego Pokazu w Janowie Podlaskim w 2022 roku.

ZŁOTA AURA (Morion – Złotna / El Omari) może pochwalić się tytułem TOP Five klaczy młodszych Narodowego Pokazu w Janowie Podlaskim w 2023 roku.

Gniady ogier DELIKT (Morion – Diara / Eryks) to Wiceczempion Ogierków Rocznych Wiosennego Pokazu Młodzieży w Białce oraz zwycięzca klasy i zdobywca tytułu TOP Five Ogierków Rocznych podczas Narodowego Pokazu w Janowie Podlaskim w 2022 roku.

PUSTYNIA SERC (Al Ayal AA – Pustynia Kahila / Kahil Al Shaqab) jak do tej pory wzięła udział w dwóch pokazach, Młodzieżowym w Białce oraz Narodowym w Janowie Podlaskim. Podczas Wiosennego Pokazu Młodzieży w Białce uzyskała tytuł TOP Five klasy klaczek rocznych.

EL MEDAR (Morion – El Medonia / Shanghai EA) to niewątpliwie najbardziej utytułowany pokazowo koń z całej stawki michałowskich koni, które w czwartek zobaczymy na Partynicach.

Startując jako roczniak został doceniony przez sędziów na wielu pokazach. W 2022 roku był bezkonkurencyjny na ringach krajowych. Uzyskał tytuł Czempiona Ogierków Rocznych Wiosennego Pokazu Młodzieży w Białce, Czempiona Ogierków Rocznych Narodowego Pokazu w Janowie Podlaskim. Startując na Czempionacie Europy w belgijskim Lier wywalczył tytuł drugiego Wiceczempiona Europy Ogierków Rocznych.

Kolejny rok był również bardzo udany dla tego ogiera. Gniady dwulatek trzykrotnie zdobył tytuł Wiceczempiona Ogierków Młodszych na: Czempionacie Młodzieży w Białce, Czempionacie Narodowym w Janowie Podlaskim oraz Czempionacie Europy w Bedizzole we Włoszech.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z programem online toru

https://www.torpartynice.pl/program-online/2024-05-30/

Do zobaczenia 30 maja w zielonej oazie Wrocławia – na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice!

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...