Home Aktualności 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Stadnina Koni Michałów serdecznie zaprasza wszystkich miłośników michałowskich arabów do wzięcia udziału w dwóch aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawionych za pośrednictwem portalu Allegro.

Pierwsza z nich pt. „Pamiątka od Gangesa i wycieczka do Stadniny Koni Michałów” to wspaniała okazja by osobiście przyjechać do Michałowa, posłuchać opowieści Mariusza Liśkiewicza o życiu w stadninie i i jej mieszkańcach, obejrzeć trofea michałowskich gwiazd w „Starym Magazynie” oraz zwiedzić stadninę podczas wycieczki bryczką zaprzęgniętą w parę tarantów.

Dodatkowo zwycięzca otrzyma wspaniałe pamiątki związane z gniadym ogierem Ganges (Monogramm – Garonna/ Fanatyk) takie jak: imienna tabliczka wraz z jego podkową, portret namalowany na drewnie oraz kubek i magnes z głównym bohaterem aukcji – Gangesem.

https://allegro.pl/oferta/pamiatka-od-gangesa-i-wycieczka-do-stadniny-koni-michalow-15090292600

Druga aukcja, do której również serdecznie zapraszamy, jest związana z klaczą Emandilla i jej matką Espadrilla.

Tu również na zwycięzcę czekają takie same atrakcje na terenie stadniny oraz zdjęcie z certyfikatem i kosmykiem włosów z grzywy klaczy Emandilla oraz portret klaczy Espadrilla wykonany na krążku brzozowego drewna.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania pleneru fotograficznego, który poprowadzą Karolina Misztal i Sylwia Iłenda.

https://allegro.pl/oferta/michalowskie-skarby-i-wycieczka-z-plenerem-fotograficznym-w-sk-michalow-15078208284

Serdecznie zapraszamy!

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...