Home Najważniejsze Zwycięstwa

Najważniejsze Zwycięstwa

Michałowskie Konie Czystej Krwi Arabskiej na Pokazach

2022
El Mariella Druga Wiceczempionka Klaczy Młodszych Pokazu InterCup - Praga (CZ)
El Mariella Wiceczempionka Klaczy Młodszych Pokazu EuroCup - Praga (CZ)
Wildanova Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych Pokazu InterCup - Praga (CZ)
Wildanova Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych Pokazu EuroCup - Praga (CZ)
Złoty Medal Wiceczempion Ogierów Starszych Pokazu InterCup - Praga (CZ)
Złoty Medal Wiceczempion Ogierów Starszych Pokazu EuroCup - Praga (CZ)
Labonita Czempionka Polski Klaczy Rocznych - Janów Podlaski
Driada Top Five Czempionatu Polski Klaczy Rocznych - Janów Podlaski
El Medar Czempion Polski Ogierów Rocznych - Janów Podlaski
Delikt Top Five Czempionatu Polski Ogierów Rocznych - Janów Podlaski
El Medida Czempionka Polski Klaczy Młodszych - Janów Podlaski
El Mariella Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych - Janów Podlaski
El Brillo Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych - Janów Podlaski
El Esmera Czempionka Polski Klaczy Starszych - Janów Podlaski
Wildanova Top Five Czempionatu Polski Klaczy Starszych - Janów Podlaski
Zigi Zana Top Five Czempionatu Polski Klaczy Starszych - Janów Podlaski
Ptolemeusz Wiceczempion Polski Ogierów Starszych - Janów Podlaski
Złoty Medal Top Five Czempionatu Polski Ogierów Starszych - Janów Podlaski
Złota Myśl Top Five Klaczy Młodszych Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - Białka
El Mariella Druga Wiceczempionka Klaczy Młodszych Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - Białka
El Brillo Czempion Ogierów Młodszych Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - Białka
Mahima Top Five Klaczek Rocznych Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - Białka
Złota Aura Wiceczempionka Klaczek Rocznych Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - Białka
Delikt Wiceczempion Ogierków Rocznych Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - Białka
El Medar Czempion Ogierków Rocznych Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - Białka
2021
Equator Platynowy Czempion Świata, Paryż (FR)
Protekcja Top Ten Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
El Bellisima Top Ten Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Ferrum Wiceczempion Europy Ogierów Młodszych Verona
El Medida Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Młodszych Verona
El Esmera Czempionka Europy Klaczy Młodszych Verona
Protekcja Wiceczempionka Klaczy Starszych Prague EuroCup
Protekcja Wiceczempionka Klaczy Starszych Prague InterCup
El Esmera Druga Wiceczempionka Klaczek Młodszych Prague EuroCup
Porto Rico Drugi Wiceczempion Ogierków Rocznych Prague EuroCup
El Mariella Wiceczempionka Klaczek Rocznych Prague EuroCup
El Mariella Druga Wiceczempionka Klaczek Rocznych Prague Intercup
Złota Myśl Wiceczempionka Polski Klaczek Rocznych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
El Maestro Drugi Wiceczempion Ogierków Rocznych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Porto Rico Top Five Czempionatu Polski Ogierków Rocznych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
El Esmera Top Five Czempionatu Polski Klaczy Młodszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Forga Top Five Czempionatu Polski Klaczy Młodszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Wildona Top Five Czempionatu Polski Klaczy Starszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
El Bellisima Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Protekcja Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Palanga Czempionka Polski Klaczy Starszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Pointer Drugi Wiceczempion Ogierów Młodszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Ferrum Czempion Ogierów Młodszych Narodowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej Janów Podlaski 2021
Pustynna Lilia Top Five Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
Forga                Druga Wiceczempionka Klaczy Młodszych Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
El Esmera          Wiceczempionka Klaczy Młodszych Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
El Medida          Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
Pointer              Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Rocznych - Białka
Ferrum              Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
Złota Myśl  Top Five Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
Emiremia      Druga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
El Mariella      Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
Złoty Owoc      Top Five Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
Porto Rico    Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
El Maestro        Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży - Białka
Wildona        Wiceczempionka 22. Sharjah International Arabian Horse Festival (UAE)
2020
El Medida Wiceczempionka Klaczy Starszych Prague InterCup
Emiriona Wiceczempionka pokazu Międzynarodowego (B) Klaczy Starszych - Strohen (DE)
Equator Wiceczempion pokazu PSAIAHF Ogierów Starszych (SA)
Felicjana Druga Wiceczempionka pokazu PSAIAHF Klaczy Starszych (SA)
Ferrum Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Rocznych - Białka
Lissar Drugi Wiceczempion pokazu Europejskiego (C) Ogierów Starszych - Strohen (DE)
Pesalina Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych - Białka
Pointer Drugi Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych - Białka
Ptolemeusz Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych - Białka
Pustynna Lilia Druga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Rocznych - Białka
Wildona Wiceczempionka Klaczy Starszych - Mentona (FR)
2019
El Bellisima Ogólnopolska Wiceczempionka Klaczy Młodszych, Radom
El Bellisima Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
El Bellisima "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Elliseina Druga Ogólnopolska Wiceczempionka Klaczy Starszych, Radom
Ekspulsja Czempionka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Ekspulsja Najlepszy Koń pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show, Nowe Wrońska
Emandorissa "Top Five" Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emanolla "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emiriona Czempionka Krakowskiego Pokazu Klaczy Starszych, Michałowice
Empire Ogólnopolski Czempion Ogierów Starszych, Radom
Equator Czempion pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Ogierów Starszych, Nowe Wrońska
Ermitage "Top Five" Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Ogierów Młodszych, Białka
Esselita "Top Five" Czempionatu Polski Klaczy Rocznych, Janów Podlaski
Florissima Czempionka Polski Klaczy Rocznych, Janów Podlaski
Lawinia Ogólnopolska Czempionka Klaczy Starszych, Radom
Parantella "Top Five" Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Młodszych, Białka
Parmania Ogólnopolska Wiceczempionka Klaczy Starszych, Radom
Piacenza Czempionka Tulip Cup Klaczy Starszych (NL)
Piacenza "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Pointer Wiceczempion Polski Ogierów Rocznych, Janów Podlaski
Poganinka Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Werona (IT)
Prosaria Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych, Ajman (UAE)
Protekcja Druga Wiceczempionka Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Młodszych, Białka
Protekcja "Top Five" Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Protekcja "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Pustynia Kahila Wiceczempionka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Wieża Czarów Wiceczempionka Krakowskiego Pokazu Klaczy Starszych, Michałowice
Wieża Mocy Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Wildona Druga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Aachen (DE)
Wildona "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Zigi Zara Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Złoty Medal Drugi Ogólnopolski Wiceczempion Ogierów Starszych, Radom
Złoty Medal "Top Five" Czempionatu Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
2018
Dastan Czempion Ogierów Młodszych Marina di Pietrasanta (IT)
Dastan Drugi Wiceczempion pokazu Elran Cup Ogierów Młodszych, Bilzen (BE)
El Bellisima Wiceczempioka Polski Klaczy Młodszych, Warszawa
El Gotta Ogólnopolska Czempionka Klaczy Rocznych, Radom
El Omarissa Wiceczempioka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Emandoria Czempionka Klaczy Starszych, Sharjah (UAE)
Emandoria Czempionka Klaczy Starszych, Dubai (UAE)
Emandoria Platynowa Czempionka Świata, Paryż (FR)
Emanolla Druga Wiceczempionka Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Młodszych, Białka
Emanolla Czempioka Polski Klaczy Młodszych, Warszawa
Emanolla Druga Wiceczempioka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Emanolla "Top Five" Czempionatu Europy Klaczy Młodszych, Lier (BE)
Emanolla "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Emdrona Wiceczempionka Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Młodszych, Białka
Erebora Druga Wiceczempionka Krakowskiego Pokazu Klaczy Młodszych
Ereira "Top Five" pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Equator Czempion Ogierów Starszych, Sharjah (UAE)
Equator Czempion Ogierów Starszych, Dubai (UAE)
Equator Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Aachen (DE)
Equator Czempion Europy Ogierów Starszych, Lier (BE)
Equator Czempion Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Galerida Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych, Sharjah (UAE)
Galerida Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych, Dubai (UAE)
Galerida Czempioka Polski Klaczy Starszych, Warszawa
Galerida Najlepszy Koń Nardowego Pokazu, Warszawa
Galerida Druga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Aachen (DE)
Morion Czempion Polski Ogierów Starszych, Warszawa
Parantella "Top Five" Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Młodszych, Białka
Pistoria Czempionka Zjednoczonych Emiratów Arabskich Klaczy Starszych, Abu Dhabi (UAE)
Pistoria Międzynarodowa Czempionka Zjednoczonych Emiratów Arabskich Klaczy Starszych, Abu Dhabi (UAE)
Pustynia Kahila Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Aachen (DE)
Pustynia Kahila Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Lier (BE)
Wie Pan "Top Five" Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Ogierów Rocznych, Białka
Wieża Czarów Wiceczempionka Krakowskiego Pokazu Klaczy Młodszych
Wieża Nimf Wiceczempionka Krakowskiego Pokazu Klaczy Starszych
Wildona Ogólnopolska Czempionka Klaczy Starszych, Radom
Wildona Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Warszawa
Wildona "Top Five" pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Wildona Czempionka Europy Klaczy Starszych, Lier (BE)
Wildona "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Zagrobla Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Warszawa
Złoty Medal Drugi Ogólnopolski Czempion Ogierów Starszych, Radom
2017
Dastan Drugi Wiceczempion Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Ogierów Młodszych, Białka
Dong Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Dong Czempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Draga Czempionka Czech Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Ebira Druga Wiceczempionka Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Rocznych, Białka
Edmund Wiceczempion Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Ogierów Rocznych, Białka
Ekspulsja Druga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Aachen (DE)
Ekspulsja Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Werona (IT)
Eliksja Wiceczempionka pokazu Nordic Open Klaczy Starszych (DK)
El Omarissa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Babolna (HU)
El Omarissa Druga Ogólnopolska Wiceczempionka Klaczy Starszych, Radom
El Saghira Druga Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Abu Dhabi (UAE)
El Saghira Druga Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Sharjah (UAE)
Emandenor Czempion Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Ogierów Rocznych, Białka
Emandenor "Top Five" Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Emandilla "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emanolla Wiceczempionka Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Młodszych, Białka
Emanolla Ogólnopolska Czempionka Klaczy Młodszych, Radom
Emanolla Najlepszy Koń Ogólnopolskiego Czempionatu Koni, Radom
Emanolla Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Emanolla Druga Czempionka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Emdrona Wiceczempionka Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Rocznych, Białka
Emdrona Czempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Equator Wiceczempion Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Galerida Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych, Mentona (FR)
Galerida Czempionka pokazu West Coast Cup Klaczy Starszych (BE)
Galerida Najlepszy Koń pokazu West Coast Cup
Galerida "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Kabsztad Ogólnopolski Wiceczempion Ogierów Starszych, Radom
Kabsztad "Top Ten" Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Larando Drugi Ogólnopolski Wiceczempion Ogierów Starszych, Radom
Lissar Międzynarodowy Czempion pokazu DK Open Ogierów Starszych
Lissar Drugi Wiceczempion pokazu Nordic Open Ogierów Starszych (DK)
Lissar Wiceczempion pokazu Dni Konia Arabskiego Ogierów Starszych, Strohen (DE)
Lissar Drugi Wiceczempion Danii Ogierów Starszych (DK)
Morion Wiceczempion pokazu AHO World Cup Ogierów Starszych, Chantilly (FR)
Morion Drugi Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Aachen (DE)
Morion "Top Ten" Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Norma Czempionka PSAIAHF Klaczy Starszych, Tebrak/Rijad (SA)
Norma Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Dubaj (UAE)
Norma Wiceczempionka pokazu King Abdulaziz Arabian Horse Center, Riyadh (SA)
Poganinka Czempionka Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Klaczy Młodszych, Białka
Poganinka Najlepszy Koń Wiosennego Młodzieżowego Pokazu, Białka
Poganinka Czempionka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Pontia Druga Wiceczempionka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Potentilla "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Pustynia Kahila Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Pustynia Kahila Czempionka pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Pustynia Kahila Najlepszy Koń pokazu Al Khalediah European Arabian Horse Show, Nowe Wrońska
Pustynia Kahila Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Werona (IT)
Wieża Róż Druga Wiceczempionka pokazu Arabian Horse Weekend Klaczy Starszych, Sint-Oedenrode (BE)
Woronin "Top Five" Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Ogierów Rocznych, Białka
Woronin Drugi Ogólnopolski Wiceczempion Ogierów Młodszych, Radom
Zagrobla Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Zigi Zana "Top Five" Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Złoty Medal Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
2016
Cheronea Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Dastan Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Rocznych, Białka
Dastan „Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Dong Drugi Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Młodszych, Białka
Ebora Druga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Elawira Druga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
El Larinera Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Młodszych, Białka
El Larinera Druga Wiceczempionka Warszawskiego Pokazu Arabia-Polska Klaczy Młodszych, Buksza
Elluara Czempionka Kataru Klaczy Młodszych
Emanolla „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Emanolla „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Emanolla „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Rocznych, Paryż (FR)
Emmona „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Empire Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Equator Czempion International Arabian Breeders Classic Ogierów Starszych, Scottsdale, AZ (US)
Equator Czempion Arabian Breeders World Cup Ogierów Starszych, Las Vegas, NV (US)
Equator Wiceczempion USA Ogierów Starszych, Tulsa, OK (US)
Foggita „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Młodszych, Białka
Galerida Druga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Młodszych, Białka
Galerida Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Galerida Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Młodszych
Galerida "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Giga Czempionka Czech Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Manresa Wiceczempionka pokaz UKIAHS Klaczy Starszych, Addington (GB)
Morion Czempion Ogierów Młodszych, Doha (QA)
Norma Druga Wiceczempionka PSAIAHF Klaczy Starszych, Tebrak/Rijad (SA)
Poganinka „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Poganinka Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczek Rocznych, Nowe Wrońska
Poganinka Top Five Czempionatu Europy Klaczy Młodszych
Pontia „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Młodszych, Białka
Pustynia Kahila Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Młodszych, Białka
Pustynia Kahila Najlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
Pustynia Kahila Czempionka Warszawskiego Pokazu Arabia-Polska Klaczy Młodszych, Buksza
Wieża Marc'a "Top Ten" Czempionatu Świata Klaczy Starszych , Paryż (FR)
Wieża Mocy Druga Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Wkra Czempionka pokazu King Adul Aziz Arabian Horse Centre Championship Klaczy Starszych, Dirab (SA)
2015
Dama Kier Druga Wiceczempionka Emerald Trophy European C-Show Klaczy Starszych, Brecht (BE)
Dorsenia Wiceczempionka Bruges Arabian Horse Event Klaczy Młodszych, Brugia (BE)
Elliseina Wiceczempionka Warszawskiego Pokazu Arabia-Polska Klaczy Starszych, Buksza
Elliseina Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Elliseina Wiceczempionka Prague European Cup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Eloida Czempionka Republiki Południowej Afryki Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eloida Czempionka Pokazu Republiki Południowej Afryki Klaczy, Parys (ZA)
El Larinera Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczek Rocznych, Nowe Wrońska
El Larinera „Top Five” Czempionatu Europy Klaczek Rocznych, Verona (IT)
El Saghira Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Sharjah (AE)
Emandilla „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emandorissa Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Emira „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Emmona Druga Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Empres Czempion Western Canadian Breeders Championships Ogierów, Saskatoon (CA)
Empres Czempion Western Canadian Breeders Championships w kat. Freestyle Liberty Horse, Saskatoon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów, Brandon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów w kat. AAO, Brandon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady w kat. Ladies Side Saddle Western ATR, Brandon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady w kat. SHIH Stallion Dressage Type, Brandon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady w kat. SHIH Stallion Hunter Type, Brandon (CA)
Equator Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
Equator Czempion Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
Equator Wiceczempion Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Foggita „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Foggita „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Galerida Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Gemellia Czempionka East Coast Championships Klaczy, Lexington, VA (US)
Gemellia Druga Wiceczempionka Arabian US Open Klaczy Starszych, Nowy Jork (US)
Gemellia „Top Ten” Czempionatu USA Klaczy Starszych, Tulsa, OK (US)
Georgetown Czempion Republiki Południowej Afryki Ogierów Starszych, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Pokazu Republiki Południowej Afryki Ogierów, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Republiki Południowej Afryki w kat. Costume Horse, Parys (ZA)
Gioconda Czempionka Galilei Klaczy Starszych, Netzer Sireni (IL)
Kraśnica Wiceczempionka Denmark Open Klaczy Starszych, Kopenhaga (DK)
Kraśnica Druga Wiceczempionka Szwecji Klaczy Starszych, Grevagården (SE)
Kwarc Drugi Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
Manresa Wiceczempionka Arabian Cup Klaczy Starszych, Evergem (BE)
Morion Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Morion Najlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
Morion Czempion Pucharu Narodów Ogierów Młodszych, Akwizgran (DE)
Morion „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Młodszych, Verona (IT)
Morion Czempion Świata Ogierów Młodszych, Paryż (FR)
Norma Międzynarodowa Czempionka Kataru Klaczy Starszych, Doha (QA)
Norma Czempionka U.K.I.A.H.S. Klaczy Starszych, Addington (GB)
Norma Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Palanga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Palanga Czempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Palanga Najlepszy Koń Pokazu Al Khalediah European Horse Festival, Nowe Wrońska
Perdżia Druga Wiceczempionka Saint Petersbourg International Cup Klaczy Młodszych, Sankt Petersburg (RU)
Piacolla Międzynarodowa Czempionka Kataru Klaczy Młodszych, Doha (QA)
Piacolla Czempionka Pucharu Narodów Klaczy Młodszych, Akwizgran (DE)
Piacolla „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Pontia Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Pontia Druga Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczek Rocznych, Nowe Wrońska
Pustynia Kahila Czempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Pustynia Kahila „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Młodszych, Verona (IT)
Pustynia Kahila „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Wieża Mocy Czempionka Scottsdale Arabian Show Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
Wieża Mocy „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Wilda „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Wkra Czempionka Pokazu KAAHC Klaczy Starszych, Dirab/Rijad (SA)
Woj Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Zigi-Zan Wiceczempion Nordic Open Ogierów Starszych, Ikast (DK)
Zigi-Zan Czempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Flyinge (SE)
Zigi-Zan Najlepszy Koń Pokazu Scandinavian Open, Flyinge (SE)
2014
Ejrene Druga Wiceczempionka Tulip Cup Klaczy Starszych, Deurne (NL)
Ejrene Czempionka Arabian Horse Weekend Klaczy Starszych, Sint-Oedenrode (NL)
Elirdia Czempionka Arabii Saudyjskiej Klaczy Starszych, Ad-Damman (SA)
Elliseina Wiceczempionka Arabische Pferde in Westfalen Klaczy Starszych, Salzkotten (DE)
Emandoria Czempionka DIAHC Klaczy Starszych, Dubaj (AE)
Emetyna Czempionka Arab Lovak Fesztiválja Klaczy Starszych, Bábolna (HU)
Emira Druga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Emira Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Lier (BE)
Emira Druga Wiceczempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emirzo Wiceczempion Arabian Horse Weekend Wałachów, Sint-Oedenrode (NL)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów w kat. AAO, Brandon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady w kat. Sport Horse In Hand Dressage Type, Brandon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady w kat. Sport Horse In Hand Hunter Type, Brandon (CA)
Epita Druga Wiceczempionka Arabische Pferde in Westfalen Klaczy Starszych, Salzkotten (DE)
Equator Czempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Equator Czempion Al Khalediah European Horse Festival Ogierów Starszych, Nowe Wrońska
Equator Drugi Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
Equator Czempion Europy Ogierów Starszych, Lier (BE)
Equator Drugi Wiceczempion Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Eryks Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Espadrilla „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Eunora Czempionka Turbo Star Klaczy Starszych, Näsbyholm (SE)
Eunora Najlepszy Koń Pokazu Turbo Star, Näsbyholm (SE)
Eunora Czempionka Turbo Start International Klaczy Starszych, Näsbyholm (SE)
Eunora Druga Wiceczempionka Szwecji Klaczy Starszych, Skövde (SE)
Forgissima „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Galerida Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Georgia Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Georgia Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Gordion „Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Gordion Drugi Wiceczempion Arabische Pferde in Westfalen Ogierów Starszych, Salzkotten (DE)
Kabsztad Drugi Wiceczempion Al Khalediah European Horse Festival Ogierów Starszych, Nowe Wrońska
Kwestura Czempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Kwestura Platynowa Czempionka Świata Klaczy, Paryż (FR)
Larando Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Latona Czempionka International Championship Kuwait Klaczy Starszych, Kuwejt (KW)
Lissar Wiceczempion Normandie Arabian Festival Ogierów Starszych, Saint-Lô (FR)
Lissar Drugi Wiceczempion Tulip Cup Ogierów Starszych, Deurne (NL)
Lissar Czempion Int. Days for Arabian Horses C-Show Ogierów Starszych, Ströhen (DE)
Morion Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
Morion Najlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
Morion Czempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Morion Czempion Al Khalediah European Horse Festival Ogierów Młodszych, Nowe Wrońska
Morion Najlepszy Koń Pokazu Al Khalediah European Horse Festival, Nowe Wrońska
Morion Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierków Rocznych, Akwizgran (DE)
Morion Wiceczempion Europy Ogierków Rocznych, Lier (BE)
Morion Wiceczempion Świata Ogierków Rocznych, Paryż (FR)
Piacenza Czempionka Normandie Arabian Festival Klaczy Starszych, Saint-Lô (FR)
Piacenza
Piacenza Wiceczempionka Arabian Masters Klaczy Starszych, Bordeaux (FR)
Piacolla Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Piacolla Czempionka Europy Klaczy Młodszych, Lier (BE)
Pustynia Kahila Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Pustynia Kahila Czempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Pustynia Kahila Druga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczek Rocznych, Akwizgran (DE)
Pustynia Kahila Wiceczempionka Europy Klaczek Rocznych, Lier (BE)
Pustynia Kahila Czempionka Świata Klaczek Rocznych, Paryż (FR)
Wieża Mocy Czempionka Arabian Breeders World Cup Klaczy Starszych, Las Vegas, NV (US)
Wieża Mocy Czempionka Regionu VII Klaczy, Scottsdale, AZ (US)
Wieża Mocy Czempionka Arabian National Breeder Finals Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
Wieża Mocy Czempionka USA Klaczy, Tulsa, OK (US)
Wilandra Międzynarodowa Czempionka Klaczek Rocznych, Travagliato (IT)
Wilda Czempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Wilda „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Lier (BE)
Wilda „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Zigi Zana „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Zigi Zana Druga Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
Zigi Zana „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Złoty Medal Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
2013
Ebla Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Travagliato (IT)
Ebla Najlepszy Koń Pokazu, Travagliato (IT)
Ellissara Druga Wiceczempionka U.K.I.A.H.S. Klaczy Starszych, Addington (GB)
Eloida Czempionka Republiki Południowej Afryki Klaczy Starszych, Parys (ZA)
El Dorada Wiceczempionka PSAIAHF Klaczy Starszych, Tebrak/Rijad (SA)
El Emando Czempion West Coast Cup Wałachów, Koksijde (BE)
El Omari Czempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Emandoria Druga Wiceczempionka PSAIAHF Klaczy Starszych, Tebrak/Rijad (SA)
Emandoria Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Abu Dhabi (AE)
Emandoria Czempionka DIAHC Klaczy Starszych, Dubaj (AE)
Emandoria Czempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Emandoria Czempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Emandoria Czempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emira Międzynarodowa Wiceczempionka Kataru Klaczy Starszych, Doha (QA)
Emira Międzynarodowa Czempionka Bruges Arabian Horse Event Klaczy Starszych, Brugia (BE)
Emira Najlepszy Koń Pokazu Bruges Arabian Horse Event, Brugia (BE)
Emira Czempionka Europejskiego Czempionatu Hodowców Klaczy Starszych, Chantilly (FR)
Emira Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Eryks „Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Karbona Czempionka Arabhäst i Väst Klaczy Młodszych, Skövde (SE)
Karolina Wiceczempionka Rosji Klaczy Starszych, Moskwa (RU)
Larando Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Manresa Wiceczempionka Emerald Trophy National C-Show Klaczy Starszych, Brecht (BE)
Norma Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Norma Najlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
Piacolla Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Piacolla Czempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Piacolla Druga Wiceczempionka Europy Klaczek Rocznych, Verona (IT)
Pistoria Druga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Pistoria „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Wieża Babel Międzynarodowa Druga Wiceczempionka Danii Klaczy Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Zigi Zana Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Złota Baśń Wiceczempionka Rosji Klaczy Młodszych, Moskwa (RU)
Złoty Medal Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
Złoty Medal Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
2012
Diara Druga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Diara Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
Drabant Wiceczempion Encouragement Emiratów Arabskich Ogierów Starszych, Abu Dhabi (AE)
Ebla Międzynarodowa Wiceczempionka Alzacji Klaczy Starszych, Ittenwiller (FR)
Ebla Czempionka Arabequus Klaczy Starszych, Sant Joan de les Abadesses (ES)
Edin Wiceczempion Ogierów Starszych, Caillac (FR)
Edin Międzynarodowy Wiceczempion Ogierów Starszych, Vichy (FR)
Eloida „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eloida „Top Five” Republiki Południowej Afryki Klaczy, Parys (ZA)
El Dorada Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
El Dorada Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
El Dorada Druga Wiceczempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
El Saghira Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
El Saghira „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emandilla Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Emandilla Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Emandilla „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
Emandilla „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Emira Czempionka Tulip Cup Klaczy Starszych, Deurne (NL)
Emira Najlepszy Koń Pokazu Tulip Cup, Deurne (NL)
Emira Międzynarodowa Czempionka Danii Klaczy Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Emirzo „Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Empres Czempion Kanady w kat. Sport Horse In-Hand Stallion, Brandon (CA)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady w kat. Sport Horse Under Saddle, Brandon (CA)
Epicentrum Międzynarodowy Drugi Wiceczempion Breizh Arabian Horse Show Ogierów Starszych, Lamballe (FR)
Equator Czempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Equator Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Equator Drugi Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Młodszych, Akwizgran (DE)
Equator Czempion Europy Ogierów Młodszych, Moorsele (BE)
Equator Wiceczempion Świata Ogierów Młodszych, Paryż (FR)
Erabea Czempionka Bairactar Memorial Klaczy Starszych, Marbach (DE)
Erabea Najlepszy Koń Pokazu Bairactar Memorial, Marbach (DE)
Esparto Wiceczempion Europy Ogierów Starszych, Moorsele (BE)
Esparto „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Gehenna Wiceczempionka National Stud Show Klaczy Starszych, Sydney (AU)
Georgetown Czempion Republiki Południowej Afryki Ogierów Starszych, Parys (ZA)
Georgetown Wiceczempion Pokazu Republiki Południowej Afryki Ogierów, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Republiki Południowej Afryki w kat. Show Hack, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Free State Championships Ogierów Starszych, Bethlehem (ZA)
Georgetown Wiceczempion Pokazu Free State Championships Ogierów, Bethlehem (ZA)
Georgetown Wiceczempion Free State Championships Starszych w kat. Country Pleasure, Bethlehem (ZA)
Georgetown Wiceczempion Free State Championships Starszych w kat. Country Pleasure Driving, Bethlehem (ZA)
Georgetown Czempion Free State Championships Starszych w kat. Costume Horse, Bethlehem (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Summer Show Ogierów Starszych, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Summer Show Ogierów Starszych, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Summer Show w kat. Country Pleasure Driving, Parys (ZA)
Georgetown Wiceczempion Summer Show w kat. Costume Horse, Parys (ZA)
Gordion Drugi Wiceczempion Arabische Pferde in Westfalen Ogierów Starszych, Salzkotten (DE)
Kabsztad „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Polonia Czempionka Prague European Cup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Wieża Mocy Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Wieża Mocy Najlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
Wieża Mocy Czempionka Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
Wieża Mocy Czempionka Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Wilda Druga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Zigi-Zan Drugi Wiceczempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
2011
Cheronea „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Dama Pik Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Diara Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Drabant Międzynarodowy Drugi Wiceczempion Ogierów Starszych, Wels (AT)
Drabant Drugi Wiceczempion Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Ogierów Starszych, Wrocław
Ejrene Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Wels (AT)
Ejrene Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
El Dorada „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
El Saghira Międzynarodowa Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
Emandilla Wiceczempionka Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Klaczy Młodszych, Wrocław
Emandoria „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emira Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
Emira Międzynarodowa Czempionka Elran Cup Klaczy Starszych, Bilzen (BE)
Emira Druga Wiceczempionka Prague Intercup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Emmbla Czempionka Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Klaczy Starszych, Wrocław
Emmona Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emmona Najlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
Emmona „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Emmona „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Empire Międzynarodowy Czempion Ogierów Młodszych, Wels (AT)
Empres „Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów, Brandon (CA)
Epicentrum Czempion Breizh Arabian Horse Show Ogierów Starszych, Haras de Lamballe (FR)
Epicentrum Czempion Weekendu Cheval Arabe Ogierów Starszych, Haras du Pin (FR)
Equator Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Equator Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Escalanta Druga Wiceczempionka South West Championships Klaczy Starszych, East Budleigh (GB)
Gallia Druga Wiceczempionka Arabian Impressions Klaczy Starszych, Alsfeld (DE)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki Ogierów Starszych, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Republiki Południowej Afryki w kat. Junior Costume Horse, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki w kat. Country Pleasure Driving, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki w kat. Junior Country Pleasure Horse, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki w kat. Junior Show Hack Horse, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Gauteng Championships Ogierów Starszych, Pretoria (ZA)
Georgetown Czempion Gauteng Championships Starszych w kat. Show Hack, Pretoria (ZA)
Georgetown Czempion Gauteng Championships w kat. Country Pleasure, Pretoria (ZA)
Georgetown Czempion Gauteng Championships w kat. Costume Horse, Pretoria (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Gauteng Championships w kat. Country Pleasure Driving, Pretoria (ZA)
Kabsztad Czempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Kabsztad „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
Kabsztad „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Lissar Drugi Wiceczempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Lissar Czempion Danii Ogierów Starszych, Billund (DK)
Padova Wiceczempionka Prague Intercup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Parmana Międzynarodowa Druga Wiceczempionka West Coast Cup Klaczy Młodszych, Koksijde (BE)
Piacenza Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Piacenza Najlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
Pistoria Międzynarodowa „Top Five” Czempionatu Klaczy Starszych, Wels (AT)
Pistoria Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Premier Drugi Wiceczempion U.K.I.A.H.S. Ogierów Starszych, Towerlands (GB)
Wieża Mocy „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Wieża Mocy Czempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Wieża Mocy Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Młodszych, Verona (IT)
Wieżyca „Top Five” Czempionatu Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Klaczy Starszych, Wrocław
Willars „Top Five” Czempionatu Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Ogierów Starszych, Wrocław
Wkra Wiceczempionka Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Klaczy Starszych, Wrocław
Wkra „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Zigi-Zan Wiceczempion Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Ogierów Starszych, Wrocław
Zigi Zana Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Młodszych, Wels (AT)
Zigi Zana Wiceczempionka Europy Klaczy Młodszych, Verona (IT)
2010
Chimeryk „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Chimeryk „Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Drabant Czempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Edeon Czempion Devon County Show Ogierów Starszych, Exeter (GB)
Edeon Czempion Pokazu Devon County Show Ogierów, Exeter (GB)
Ellissara Wiceczempionka LowLand Arabian Cup Klaczy Starszych, Exloo (NL)
Ellissara Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
Eloida Czempionka Western Cape Regional Championships Klaczy Starszych, Worcester (ZA)
Eloida Czempionka Pokazu Western Cape Regional Championships Klaczy, Worcester (ZA)
El Omari Drugi Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
El Omari Wiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
El Saghira Międzynarodowa Wiceczempionka Belgian Arabian Prestige Klaczy Młodszych, Lier (BE)
El Saghira Międzynarodowa Wiceczempionka Wielkiej Brytanii Klaczy Młodszych, Towerlands (GB)
Emandoria Międzynarodowa Czempionka Austrii Klaczy Starszych, Wels (AT)
Emandoria Czempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Emandoria Czempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Emandoria Wiceczempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emmona Międzynarodowa Wiceczempionka Austrii Klaczy Starszych, Wels (AT)
Emmona Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emmona „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Emmona „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Empire Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Empire Czempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Empire Drugi Wiceczempion Europy Ogierów Młodszych, Moorsele (BE)
Empire „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Młodszych, Paryż (FR)
Emrod Drugi Wiceczempion Danii Ogierów Starszych, Middelfart (DK)
Etenta Międzynarodowa Druga Wiceczempionka Belgian Arabian Prestige Klaczy Starszych, Lier (BE)
Euscera „Top Ten” Czempionatu USA Klaczy Starszych, Tulsa, OK (US)
Ferrari Wiceczempion Midlands Arabian Festival Ogierów Starszych, Malvern (GB)
Georgetown Czempion Western Cape Regional Championships Ogierów Starszych, Worcester (ZA)
Georgetown Czempion Pokazu Western Cape Regional Championships Ogierów, Worcester (ZA)
Georgetown Wiceczempion Western Cape Regional Championships w kat. Open Ridden Horse, Worcester (ZA)
Georgetown Wiceczempion Western Cape Regional Championships w kat. Hunter Pleasure, Worcester (ZA)
Georgetown Czempion Kalahari Ogierów Starszych, Upington (ZA)
Georgetown Wiceczempion Pokazu Kalahari Ogierów, Upington (ZA)
Georgetown Wiceczempion Kalahari w kat. Open Ridden Horse, Upington (ZA)
Georgetown Wiceczempion Kalahari w kat. Costume Horse, Upington (ZA)
Georgetown Wiceczempion Kalahari w kat. Driving Horse, Upington (ZA)
Georgetown Wiceczempion Kalahari w kat. Show Hack, Upington (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki Ogierów Starszych, Parys (ZA)
Georgetown Wiceczempion Republiki Południowej Afryki w kat. Costume Horse, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki w kat. Open Ridden Horse, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki w kat. Country Pleasure Driving, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Gauteng Championships w kat. Country Pleasure Driving, Pretoria (ZA)
Georgetown Wiceczempion Gauteng Championships w kat. Show Hack, Pretoria (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Gauteng Championships Ogierów Starszych, Pretoria (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Gauteng Championships w kat. English Pleasure Driving, Pretoria (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Gauteng Championships w kat. Costume Horse, Pretoria (ZA)
Georgetown Czempion Summer Show Młodszych w kat. Country Pleasure Driving, Mpumalanga (ZA)
Georgetown Wiceczempion Summer Show Młodszych w kat. Costume Horse, Mpumalanga (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Summer Show Ogierów Starszych, Mpumalanga (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Summer Show Młodszych w kat. Show Hack, Mpumalanga (ZA)
Kabsztad Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Kwestura Czempionka Klaczy Starszych, Dubaj (AE)
Lawinia Druga Wiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Lissar Wiceczempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Lissar Międzynarodowy Drugi Wiceczempion Danii Ogierów Starszych, Middelfart (DK)
Nomad „Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Padova Międzynarodowa Wiceczempionka Austrii Klaczy Młodszych, Wels (AT)
Palmira Międzynarodowa „Top Five” Czempionatu Austrii Klaczy Starszych, Wels (AT)
Parmana Międzynarodowa Czempionka Klaczy Młodszych, Ströhen (DE)
Parmana Druga Wiceczempionka Elran Cup Klaczy Młodszych, Hasselt (BE)
Parmana „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Piacenza „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Piacenza Druga Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Piacenza „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
Piacenza „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Pistoria Międzynarodowa Druga Wiceczempionka Austrii Klaczy Starszych, Wels (AT)
Pistoria „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Wagira „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Wagira „Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Zagrobla „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Zagrobla „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Zigi Zana Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Zigi Zana Czempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Zigi Zana Wiceczempionka Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
Zigi Zana „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
2009
Charuna Czempionka Francji Klaczy Starszych, Vichy (FR)
Chimeryk Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Chimeryk „Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Cygarniczka Wiceczempionka Teneryfy Klaczy Starszych, San Cristóbal (ES)
Drabant Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Ebert Czempion Ogierów Starszych, Mińce
Ebert Czempion Pokazu Ogierów, Mińce
Edeon Czempion Devon County Show Ogierów Starszych, Exeter (GB)
Elandra „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Elton Drugi Wiceczempion Hiszpanii Ogierów Starszych, Segowia (ES)
El Omari Wiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
El Saghira „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Emandoria Czempionka Arabian Breeders World Cup Klaczy Starszych, Las Vegas, NV (US)
Emandoria Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emandoria Najlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
Emandoria Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Emandoria Druga Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Emandoria Druga Wiceczempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emberk Drugi Wiceczempion Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Emberk Czempion Balaton Cup Ogierów Starszych, Kunos Lovarda (HU)
Emberk Najlepszy Koń Pokazu Balaton Cup, Kunos Lovarda (HU)
Embra Wiceczempionka Arabian Breeders World Cup Klaczy Starszych, Las Vegas, NV (US)
Emiliusz Czempion Rio Arabian Show Ogierów Starszych, Angra dos Reis (BR)
Emmona „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emrod Międzynarodowy „Top Five” Czempionatu Austrii Ogierów Starszych, Wels (AT)
Emrod Drugi Wiceczempion Ogierów Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Ennis „Top Ten” Czempionatu Australii Ogierów Starszych, Werribee South (AU)
Epifania Druga Wiceczempionka Teneryfy Klaczy Starszych, San Cristóbal (ES)
Erald Wiceczempion UK Gold w kat. Ridden Horse, Clevedon (GB)
Escalanta Wiceczempionka Devon County Show Klaczy Starszych, Exeter (GB)
Esparto Czempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Esparto „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Ewakuacja Wiceczempionka Szwecji Klaczy Starszych, Halmstad (SE)
Fallada „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Faustyna Czempionka Austrii Klaczy Starszych, Wels (AT)
Ferrari Drugi Wiceczempion North Staffs Arabian Horse Show Ogierów Starszych, Rodbaston College (GB)
Ferri Wiceczempionka BAHPAC Klaczy Starszych, Bromyard (GB)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Gauteng Championships w kat. Costume Horse, Pretoria (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Gauteng Championships w kat. English Pleasure, Pretoria (ZA)
Georgetown Czempion Gauteng Championships w kat. Country Pleasure Driving, Pretoria (ZA)
Georgia „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Georgia „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Kabsztad Wiceczempion Al Khalediah Arabian Horse Festival Ogierów Młodszych, Tebrak/Rijad (SA)
Kabsztad Drugi Wiceczempion Ogierów Młodszych, Dubaj (AE)
Kabsztad Międzynarodowy Czempion Ogierów Młodszych, Sharjah (AE)
Kabsztad Wiceczempion Krajów Arabskich i Morza Śródziemnego Ogierów Młodszych, Menton (FR)
Kabsztad „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Młodszych, Verona (IT)
Kabsztad „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Młodszych, Paryż (FR)
Kwestura Czempionka Krajów Arabskich i Morza Śródziemnego Klaczy Starszych, Menton (FR)
Kwestura Czempionka Elran Cup Klaczy Starszych, Hasselt (BE)
Kwestura Czempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Kwestura Czempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Lissar Wiceczempion Ogierów Starszych, Mińce
Panika Druga Wiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Parmana Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Parmana „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Pustynna Droga Międzynarodowa Wiceczempionka Arabian Masters Klaczy Starszych, Bordeaux (FR)
Wieruszka Wiceczempionka Balaton Cup Klaczy Starszych, Kunos Lovarda (HU)
Wieża Róż „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Wieża Róż Czempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Wilda Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Złocień „Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Złoty Książę „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
2008
Dębowa Łąka „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Drabant „Top Five” Czempionatu Ogierów Starszych, Wels (AT)
Drabant Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Edin Międzynarodowy Czempion Arabian Trophy Rhône Alpes Ogierów Starszych, Unieux (FR)
Edin Wiceczempion Francji Ogierów Starszych, Vichy (FR)
Edin „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Moorsele (BE)
Ejrene Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Wels (AT)
Eloida Wiceczempionka Northern Cape Championships Klaczy Starszych, Upington (ZA)
Eloida „Top Five” Czempionatu Northern Cape Championships Klaczy, Upington (ZA)
Eloida Czempionka North West Championships Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eloida Czempionka Pokazu North West Championships Klaczy, Parys (ZA)
Emanda „Top Five” Czempionatu Klaczy Starszych, Wels (AT)
Emanda „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Embellon „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Emesa Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Wels (AT)
Emesa „Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emesa „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Emesa „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emmona Wiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Ennis Czempion Gold Medal Event Ogierów Starszych, Tonimbuk (AU)
Epicentrum Wiceczempion Teneryfy Ogierów Starszych, San Cristóbal (ES)
Epicentrum Czempion Los Silos - Buenavista del Norte Ogierów Starszych, Los Silos (ES)
Escalanta Wiceczempionka Wessex Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Newbury (GB)
Espadrilla Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Esparto Wiceczempion Al Khalediah Arabian Horse Festival Ogierów Starszych, Tebrak/Rijad (SA)
Esparto „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Moorsele (BE)
Esparto „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Espinilla „Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Georgetown „Top Five” Czempionatu Northern Cape Championships w kat. Costume Horse, Upington (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Northern Cape Championships Ogierów Starszych, Upington (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Northern Cape Championships Ogierów, Upington (ZA)
Georgetown Wiceczempion North West Championships Ogierów Starszych, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” North West Championships Ogierów, Parys (ZA)
Grafik Czempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Grafik „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Kabsztad Czempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Kabsztad Czempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Kabsztad Wiceczempion Europy Ogierów Młodszych, Moorsele (BE)
Kabsztad „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Młodszych, Paryż (FR)
Norman Czempion Majorki Ogierów Starszych, Alcudia (ES)
Pistoria „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Prawica Czempionka Wessex Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Newbury (GB)
Willars „Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
2007
Eberia Międzynarodowa Wiceczempionka Wielkiej Brytanii Klaczy Starszych, Towerlands (GB)
Eberia „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Ejrene Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Ejrene Czempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Ejrene „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Elandra Czempionka Scottsdale Arabian Show Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
Elandra Wiceczempionka USA Klaczy Starszych, Albuquerque, NM (US)
Eloida „Top Five” Czempionatu Free State Championships Klaczy Starszych, Parys (ZA)
El Dorada „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emandoria Czempionka Regionu III Klaczy, Reno, NV (US)
Emandoria Czempionka USA Klaczy Młodszych, Albuquerque, NM (US)
Emiliusz Czempion Szwecji Ogierów Starszych, Näsbyholm (SE)
Eryks Czempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Eryks Najlepszy Koń Pokazu Pokazu Jesiennego, Janów Podlaski
Eskalopka Wiceczempionka Klaczy Starszych, Ajman (AE)
Esparto Czempion Emiratów Arabskich Ogierów Starszych, Abu Dhabi (AE)
Esparto Międzynarodowy Czempion Ogierów Starszych, Doha (QA)
Esparto Wiceczempion Ogierów Starszych, Dubaj (AE)
Esparto Międzynarodowy Czempion Ogierów Starszych, Sharjah (AE)
Esparto „Top Five” Czempionatu Elran Cup Ogierów Starszych, Borgloon (BE)
Esparto Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
Esparto „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
Esparto „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Estoria „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Estoria „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Fernando Czempion Danii Ogierów Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Fernando Najlepszy Koń Pokazu, Vilhelmsborg (DK)
Ferri Wiceczempionka Norfolk & Suffolk Spring Show Klaczy Starszych, Norfolk (GB)
Ferri Czempionka Norfolk & Suffolk Summer Show Klaczy Starszych, Norfolk (GB)
Ferri Wiceczempionka Pokazu Norfolk & Suffolk Summer Show Klaczy, Norfolk (GB)
Fortaleza Czempionka Klaczy Starszych, Salzkotten (DE)
Georgetown Czempion Free State Championships Ogierów Młodszych, Parys (ZA)
Georgetown Wiceczempion Pokazu Free State Championships Ogierów, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Northern Cape Championships w kat. Costume Horse, Upington (ZA)
Georgetown Czempion Northern Cape Championships w kat. Novice Riding Horse, Upington (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Northern Cape Championships w kat. Country Pleasure, Upington (ZA)
Grafik Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Grafik „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
Grafik Wiceczempion Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
Grafik „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Kwestura Czempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Palanga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Palmira Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Palmira Najlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
Palmira Czempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Palmira „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Palmira „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Pistoria „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Młodszych, Akwizgran (DE)
Pistoria Czempionka Europy Klaczy Młodszych, Verona (IT)
Pistoria „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Prawica Czempionka South East Championships Klaczy Starszych, Ardingly (GB)
Prawica Czempionka Pokazu South East Championships Klaczy, Ardingly (GB)
Prawica Najlepszy Koń Pokazu South East Championships, Ardingly (GB)
Prognoza Czempionka Scandinavian Open Klaczy Starszych, Blommeröd (SE)
Pustynna Droga Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
Pustynna Droga Międzynarodowa Czempionka Casino Cup Klaczy Starszych, Baden bei Wien (AT)
Werter Wiceczempion Emerald Trophy Ogierów Starszych, Brecht (BE)
Wipera Czempionka Wessex Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Newbury (GB)
Wkra „Top Ten” Czempionatu Scottsdale Arabian Show Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
Zagrobla Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Zmowa Czempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
2006
Charuna Wiceczempionka Francji Klaczy Młodszych, Pompadour (FR)
Dębowiec Wiceczempion Ogierów Starszych, Sao Joao da Boa Vista (BR)
Dębowiec Międzynarodowy Czempion Ogierów Starszych, Braganca Paulista (BR)
Dębowiec Czempion Brazylii Ogierów Starszych, Ribeirao Preto (BR)
Dumka Wiceczempionka Izraela Klaczy Starszych, Tel Mond (IL)
Edeon Czempion Pokazu Royal Bath & West Show, Shepton Mallet (GB)
Edin Międzynarodowy Czempion Midi Pyrenees Ogierów Starszych, Albi (FR)
Ejrene „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Eloida Wiceczempionka Free State Championships Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eloida „Top Five” Czempionatu Free State Championships Klaczy, Parys (ZA)
Eloida Czempionka North West Championships Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eloida Czempionka Pokazu North West Championships Klaczy, Parys (ZA)
Eloida Czempionka Arabian Summer Show Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eloida Wiceczempionka Pokazu Arabian Summer Show Klaczy, Parys (ZA)
El Dorada Wiceczempionka Scottsdale Arabian Show Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
El Dorada Czempionka Regionu VII Klaczy, Scottsdale, AZ (US)
El Dorada Czempionka Pokazu Wstępnego Regionu III Klaczy, Reno, NV (US)
El Dorada Czempionka Regionu III Klaczy, Reno, NV (US)
El Dorada Czempionka USA Klaczy Starszych, Louisville, KY (US)
Emanda Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emandoria Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Emandoria Najlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
Emandoria Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Emandoria „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Młodszych, Akwizgran (DE)
Emandoria Czempionka Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
Embra „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Embra „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Embra „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emesa Czempionka Klaczy Starszych, Bełżyce
Emiliusz Czempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Emiliusz Wiceczempion Tulip Cup Ogierów Starszych, Deurne (NL)
Emmona „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Emmona „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Erald Czempion North Staffs Arabian Horse Show Ogierów Starszych, Rodbaston College (GB)
Erminia Czempionka South of England Klaczy Starszych, Ardingly (GB)
Eskalopka Wiceczempionka Klaczy Starszych, Ajman (AE)
Eskalopka Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
Eskalopka „Top Five” Czempionatu Elran Cup Klaczy Starszych, Borgloon (BE)
Esparto Najlepszy Koń Pokazu, Bełżyce
Esparto Czempion Ogierów Starszych, Bełżyce
Esparto Międzynarodowy Czempion Ogierów Starszych, Wels (AT)
Esparto „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
Esparto „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Moorsele (BE)
Esparto „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Etenta „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Et Cetera Czempionka Klaczy Starszych, Mińce
Ewoluta Wiceczempionka Classic Arabian Show Klaczy Starszych, Myerscough College (GB)
Fallada „Top Five” Czempionatu Klaczy Starszych, Wels (AT)
Fallada Wiceczempionka Klaczy Starszych, Bełżyce
Fallada „Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Fernando Czempion Ogierów Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Fernando Międzynarodowy Czempion Ogierów Starszych, Ströhen (DE)
Fernando „Top Five” Czempionatu Elran Cup Ogierów Starszych, Borgloon (BE)
Fernando Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
Fernando „Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Moorsele (BE)
Fernando „Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Ferryt Czempion InterNucleos Ogierów Starszych, Braganca Paulista (BR)
Ferryt „Top Ten” Czempionatu Ogierów Starszych, Sao Joao da Boa Vista (BR)
Gaskonia Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Gaskonia
Gaspar Wiceczempion Ogierów Starszych, Bełżyce
Gaspar Czempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Georgetown Czempion Free State Championships Ogierów Młodszych, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Free State Championships Ogierów, Parys (ZA)
Georgetown Czempion Gauteng Championships Ogierów Młodszych, Pretoria (ZA)
Georgetown Czempion Pokazu Gauteng Championships Ogierów, Pretoria (ZA)
Georgetown Wiceczempion Northern Cape Championships Ogierów Młodszych, Upington (ZA)
Georgetown Wiceczempion North West Championships Ogierów Młodszych, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu North West Championships Ogierów, Parys (ZA)
Georgetown „Top Five” Czempionatu Arabian Summer Show Ogierów, Parys (ZA)
Georgetown Wiceczempion Arabian Summer Show Ogierów Młodszych, Parys (ZA)
Grafik Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Palanga Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Palanga Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Palanga „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Palmira „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Pistoria „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Premiera „Top Five” Czempionatu Klaczy Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Wieruszka Wiceczempionka Klaczy Starszych, Mińce
Zenia Wiceczempionka Szwecji Klaczy Starszych, Halmstad (SE)
2005
Drabant Czempion Ogierów Młodszych, Bełżyce
Dumka Czempionka Izraela Klaczy Starszych, Tel Mond (IL)
Ebert Wiceczempion Ogierów Młodszych, Falborek
Egzonera Czempionka Pacific Slope Klaczy Starszych, Santa Barbara, CA (US)
Egzonera Wiceczempionka Regionu II Klaczy, Burbank, CA (US)
Egzonera Wiceczempionka Scottsdale Arabian Show Klaczy, Scottsdale, AZ (US)
Eloida Wiceczempionka Gauteng Championships Klaczy Starszych, Pretoria (ZA)
Eloida Czempionka North West Championships Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eloida Czempionka Pokazu North West Championships Klaczy, Parys (ZA)
Eloida „Top Five” Czempionatu Arabian Summer Show Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Emanda „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emandoria Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Emandoria Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Emandoria „Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Młodszych, Akwizgran (DE)
Emandoria Wiceczempionka Europy Klaczy Młodszych, Verona (IT)
Emandoria Czempionka Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Emanor „Top Ten” Czempionatu USA w kat. English Pleasure, Albuquerque, NM (US)
Emigrant Wiceczempion Ogierów Starszych, Bełżyce
Emigrant Czempion Ogierów Starszych, Falborek
Emrod Czempion Ogierów Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Erald Czempion Midlands Arabian Festival Ogierów Starszych, Malvern (GB)
Espadrilla Czempionka Klaczy Starszych, Falborek
Espadrilla Czempionka Klaczy Starszych, Bełżyce
Espadrilla Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Etenta „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Fallada Czempionka Los Robles de Oro Klaczy, Paso Robles, CA (US)
Fallada Czempionka Pokazu Wstępnego Regionu III Klaczy, Reno, NV (US)
Fallada Czempionka Kanady Klaczy Starszych, Regina (CA)
Fallada „Top Ten” Czempionatu USA Klaczy, Albuquerque, NM (US)
Fernando Czempion Danii Ogierów Starszych, Brøholm (DK)
Fernando Wiceczempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Ferryt Wiceczempion Festival de Inverno Ogierów Starszych, Campos do Jordao (BR)
Ferryt „Top Ten” Czempionatu Brazylii Ogierów, Ribeirao Preto (BR)
Galilea Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Galilea Czempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Gaspar Czempion Ogierów Starszych, Bełżyce
Grafik Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Grenlandia Wiceczempionka Arabian Masters Klaczy Starszych, Bordeaux (FR)
Kwestura „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Mirka Czempionka Klaczy Starszych, Salzkotten (DE)
Norma „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Palanga Wiceczempionka Klaczy Młodszych, Ströhen (DE)
Palmira Wiceczempionka Klaczy Starszych, Bełżyce
Premier Czempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Wadim Czempion Orientalica Ogierów Starszych, Schotten (DE)
Wadim „Top Five” Czempionatu ISIS Cup Ogierów Starszych, Frauenfeld (DE)
Wilda Wiceczempionka Klaczy Młodszych, Falborek
2004
Argus Wiceczempion Ogierów Starszych w kat. Konie Własności Prywatnej, Falborek
Dobra Nowina Czempionka Klaczy Młodszych, Bełżyce
Drabant Wiceczempion Ogierów Młodszych, Falborek
Drabant Czempion Ogierów Młodszych, Bełżyce
Drabant Czempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
El Dorada Czempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
El Dorada Wiceczempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Emira Wiceczempionka Klaczy Starszych, Bełżyce
Emira Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emira Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
Esklawa Czempionka Klaczy Starszych, Ajman (AE)
Esparto Czempion Ogierów Młodszych, Falborek
Esparto Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
Estradamura Wiceczempionka Klaczy Starszych, Bábolna (HU)
Etenta „Top Five” Czempionatu Elran Cup Klaczy Starszych, Borgloon (BE)
Ewakuacja Czempionka Szwecji Klaczy Starszych, Blommeröd (SE)
Grafik Czempion Ogierów Starszych, Falborek
Grafik Czempion Ogierów Starszych, Bełżyce
Kordelas Czempion Mayfest Challenge w kat. Reining Horse, Fort Worth, TX (US)
Kordelas „Top Five” Czempionatu Regionu IX w kat. Reining Horse, Fort Worth, TX (US)
Kordelas „Top Ten” Czempionatu USA w kat. Reining Horse, Louisville, KY (US)
Palanga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Palanga Wiceczempionka Klaczy Młodszych, Falborek
Palanga Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Palmira Czempionka Klaczy Starszych, Falborek
Palmira Czempionka Klaczy Starszych, Bełżyce
Palmira Najlepszy Koń Pokazu, Bełżyce
Premiera Czempionka Holandii Klaczy Starszych, Drunen (NL)
Premiera Wiceczempionka Elran Cup Klaczy Starszych, Borgloon (BE)
Premiera Czempionka Klaczy Starszych, Mooslargue (FR)
Premier Czempion Mercedes Cup, Borgloon (BE)
Wadim Wiceczempion Tulip Cup Ogierów Starszych, Deurne (NL)
Wadim Międzynarodowy Wiceczempion Ogierów Starszych, Wels (AT)
Wadim „Top Five” Czempionatu Elran Cup Ogierów Starszych, Borgloon (BE)
Zagora Czempionka Klaczy Starszych, Wiener Neustadt (AT)
2003
Chrapka Czempionka Klaczy Starszych, Osbaldeston (GB)
Dobra Nowina Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Dobra Nowina Wiceczempionka Klaczy Młodszych, Poznań
Dumka Wiceczempionka Klaczy Młodszych, Tel Mond (IL)
Edeon Czempion Ogierów Starszych, East Budleigh (GB)
Edeon Wiceczempion Ogierów Starszych, Poznań
Edina „Top Ten” Czempionatu USA Klaczy, Albuquerque, NM (US)
Edina Czempionka Kanady Klaczy, Regina (CA)
Egna Czempionka Elran Cup Klaczy Starszych, Borgloon (BE)
Ekstern Czempion Mercedes Diamond Cup, Borgloon (BE)
Emanda Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Emrod Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Erminia Czempionka Klaczy Starszych, East Budleigh (GB)
Esparto Czempion Ogierów Młodszych, Poznań
Esparto Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
Fallada Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Ferryt „Top Five” Czempionatu Ogierów Starszych, Wels (AT)
Ganges „Top Ten” Czempionatu Scottsdale Arabian Show w kat. Country English Pleasure, Scottsdale, AZ (US)
Ganges Wiceczempion USA Ogierów, Albuquerque, NM (US)
Grafik Czempion Ogierów Starszych, Poznań
Palanga Czempionka Europy Klaczy Młodszych, Verona (IT)
Palestra Czempionka Klaczy Starszych, Sharjah (AE)
Palestra Czempionka Klaczy Starszych, Ajman (AE)
Palestra Wiceczempionka Middle East Championships Klaczy Starszych, Amman (JO)
Palmira Czempionka Klaczy Starszych, Poznań
Palmira Wiceczempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Prognoza Czempionka Szwecji Klaczy Starszych, Halmstad (SE)
Wadim Wiceczempion Ogierów Starszych, Mooslargue (FR)
Zagora Czempionka Klaczy Starszych, St. Pölten (AT)
Zagrobla Wiceczempionka Scottsdale Arabian Show Klaczy, Scottsdale, AZ (US)
Zagrobla Czempionka USA Klaczy, Albuquerque, NM (US)
2002
Diaspora Wiceczempionka Klaczy, Syracuse, NY (US)
Diaspora Czempionka Klaczy Młodszych, Syracuse, NY (US)
Drzewica Wiceczempionka Klaczy, Springfield, MA (US)
Drzewica Czempionka Klaczy Młodszych, Springfield, MA (US)
Edeon Wiceczempion Ogierów Starszych, Malvern (GB)
Elandra Wiceczempionka Klaczy Starszych, Poznań
Elandra „Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
El Dorada Czempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
El Dorada Czempionka Klaczy Starszych, Poznań
El Dorada Czempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
El Dorada Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
El Dorada