Home Aktualności 6 MEDALI NA POKAZIE W PRADZE

6 MEDALI NA POKAZIE W PRADZE

EL MARIELLA (Morion – El Marina / Ganges)

Bardzo dobry rezultat odnotowały michałowskie konie podczas pokazu InterCup i EuroCup, który odbył się 20 i 21 sierpnia w Pradze. Z siedmiu michałowskich koni, które wzięły udział w pokazie, sześć zakwalifikowało się do czempionatów, natomiast trzy dwukrotnie stawały na podium, zdobywając w sumie sześć medali. Dwuletnia gniada EL MARIELLA (Morion – El Marina / Ganges) w sobotnie popołudnie wygrała klasę z wynikiem 92.25 punktu i czterema ‘dwudziestkami’ za ruch, aby w niedzielę odebrać brązowy medal w kategorii klaczy młodszych podczas międzynarodowego pokazu InterCup, a także srebrny medal w tej samej kategorii dla koni wyhodowanych przez i należących do obywateli europejskich.

W kategorii klaczy starszych oba brązowe medale odebrała czteroletnia siwa WILDANOVA (WH Justice – Wilda / Gazal Al Shaqab), natomiast zwycięzca ostatniej klasy ogierów starszych, dziesięcioletni siwy ZŁOTY MEDAL (QR Marc – Złota Orda / Pesal), zdobył dwa tytuły Wiceczempiona Ogierów Starszych InterCup i EuroCup. Wszystkich troje medalistów doskonale zaprezentował Artur Łojowski, który również poprowadził do zwycięstwa w klasie sześcioletnią siwą PARANTELLĘ (Kahil Al Shaqab – Palanga / Ekstern), zdobywczynię 93.00 punktów, w tym jednej ‘dwudziestki’ za typ i trzech kolejnych za ruch. Bardzo dobrze zaprezentowała się również ośmioletnia siwa EL MEDONIA (Shanghai EA – El Medina / Gazal Al Shaqab), która w rękach Pawła Syliwoniuka zajęła drugie miejsce w klasie klaczy 7-9-letnich z wynikiem 91.75 punktu, uzyskując 2×20 za typ i 2×20 za głowę.

W Czempionacie Wałachów rozegranym w sobotę również nie zabrakło michałowskich akcentów. Wyhodowany w naszej stadninie pięcioletni gniady DEL RIO (Forman – Dama Pik / Enzo), należący obecnie do polskiej spółki The Owl i zaprezentowany przez Geralda Kurtza, został Czempionem Wałachów, uzyskując niemal 3-punktową przewagę nad rywalami.

Zdjęcia: Karolina Misztal

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...