Home AktualnościHodowla Koni Czystej Krwi Arabskiej AUKCJA ZIMOWA 2022 – Aktualizacja 14.12.2021

AUKCJA ZIMOWA 2022 – Aktualizacja 14.12.2021

Winter Arabian Horse Auction 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie będzie doskonałą szansą na wzbogacenie własnych programów hodowlanych oraz zakupu koni użytkowych. Jak już wspominaliśmy w poprzednich komunikatach przyszłoroczna edycja przewiduje możliwość oferowania koni do sprzedaży pochodzących z hodowli prywatnej.

Termin zgłaszania koni do aukcji został przedłużony do 20 grudnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się w plikach załączonych poniżej:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WINTER ARABIAN HORSE AUCTION – WARUNKI ZGŁASZANIA KONI

—————————

15 stycznia 2022 odbędzie się na terenie Stadniny Koni Michałów, organizatora wydarzenia, kolejna już edycja Zimowej Aukcji Koni Arabskich Czystej Krwi – WINTER ARABIAN HORSE AUCTION. Będzie to świetna okazja dla hodowców do wzbogacenia ich programów hodowlanych o doskonały materiał genetyczny oraz dla pasjonatów jeździectwa do zakupu koni użytkowych.

Licytacja koni będzie odbywać się na żywo oraz przez internet w serwisie ONE BID – www.onebid.pl. O szczegółach rejestracji będziemy informować wkrótce.

W nadchodzącej edycji otwieramy dla prywatnych hodowców możliwość wystawienia koni będących ich własnością na  sprzedaż. Szczegółowe informacje na temat warunków zgłaszania koni oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączonych plikach. Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia 2021 roku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WINTER ARABIAN HORSE AUCTION – WARUNKI ZGŁASZANIA KONI

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...