Home Aktualności Sesja zdjęciowa do katalogu aukcyjnego

Sesja zdjęciowa do katalogu aukcyjnego

Zdjęcie: Karolina Misztal

W Stadninie Koni Michałów weekend 28-29 maja upłynął pod znakiem sesji zdjęciowej koni przeznaczonych na aukcje Pride of Poland i Summer Sale 2022. Zdjęcia rozpoczynały się około godziny 4 nad ranem i kończyły wraz z zachodem słońca, ale zaangażowanie całego zespołu nie malało ani na chwilę, nawet gdy warunki pogodowe nie do końca spełniały nasze oczekiwania.

Niełatwego zadania sfotografowania wszystkich 17 koni przeznaczonych do sprzedaży podjął się znany miłośnikom koni arabskich na całym świecie belgijski fotograf Glenn Jacobs, który po raz kolejny współpracuje z michałowską stadniną nad przygotowaniem katalogu aukcyjnego. Zdjęcia Glenna ukazują urodę konia arabskiego w najlepszym możliwym wydaniu i dlatego zdobią najbardziej poczytne publikacje dotyczące koni czystej krwi na całym świecie.

Z niecierpliwością oczekujemy na efekt końcowy tegorocznej sesji, który ukaże się już niebawem, najpierw w formie elektronicznej, a następnie w wersji papierowej.

Zdjęcia: Karolina Misztal

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...