Home Aktualności STYCZEŃ 2024

STYCZEŃ 2024

Kalendarz w tym roku jest bardzo wyjątkowy.

Na 12 kartach znalazły się reprodukcje obrazów, które zdobią ściany biurowca Stadniny Koni w Michałowie. I przypominają, że Michałów wchodzi w 71 rok.

ESPADRILLA

To jedna z przepięknych córek og. MONOGRAMM, która nie tylko królowała na arenach pokazowych, ale także udowodniła swoją wartość w hodowli. Dwukrotna zdobywczyni tytułu Wiceczempionki Polski Klaczy Starszych oraz Czempionki Klaczy Starszych z pokazów w Falborku i Bełżycach. ESPADRILLA to przede wszystkim doskonała matka czempionów takich jak: EMANDILLA, ESPINILLA, ELAN DE MARC K.A., EQUIBORN K.A., ESTOKADA K.A., EPICA K.A.

ESPADRILLA jest córką legendarnej kl. EMANACJA, Czempionki Polski Klaczy Młodszych i Starszych, Czempionki Europy Klaczy Młodszych, Wiceczempionki Świata Klaczy Młodszych, Czempionki Pucharu Narodów Klaczy Starszych i matki czempionów: kl. EMILDA (protoplastka koni takich jak EMBRA, EMIRA, EL SAGHIRA, EMPIRE, EL OMARI) oraz EMANDA (matka EMANDORII).

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...