Home Z Życia Stadniny Blog – Z życia stadniny

Blog – Z życia stadniny

Szanowni Państwo,

niniejszym wpisem pragnę otworzyć cykl artykułów, których tematyka będzie krążyć wokół życia w Stadninie, hodowli koni czystej krwi arabskiej, koni małopolskich, kuców szetlandzkich, bydła mlecznego oraz zarządzania tak olbrzymim gospodarstwem rolnym. W tym trudnym dla nas wszystkim czasie, kiedy cały świat został zdominowany przez pandemię koronawirusa, chcemy się z Państwem podzielić fascynującymi zjawiskami, które obserwujemy każdego dnia. Są piękne w swej prostocie, naturalne i zapadające głęboko w pamięć. Chcemy Państwa zaprosić do uczestniczenia w nich właśnie poprzez relacje naszych doświadczonych i niezwykle cenionych pracowników, którzy będą współtworzyć naszego bloga zatytułowanego „Z życia Stadniny”. Już wkrótce przeczytacie Państwo o ciekawych aspektach pracy zootechników, pracowników produkcji zwierzęcej oraz wielu innych.

Korzystając z okazji chciałabym także wszystkich hodowców zarówno polskich jak i zagranicznych zaprosić do wzięcia udziału w Winter Arabian Horse Auction 2020 organizowanej przez Stadninę Koni Michałów. Przygotowaliśmy ofertę we współpracy ze Stadniną Koni Białka oraz Stadniną Koni Janów Podlaski. To specjalnie wyselekcjonowane klacze oraz ogiery, które z pewnością staną się ważnym ogniwem w Państwa hodowlach koni czystej krwi arabskiej.

Sytuacja pandemiczna, której wszyscy stawiamy czoła, wymusiła na nas skorzystanie z nowoczesnych form komunikacji i przeprowadzenia całego procesu aukcyjnego tylko i wyłącznie online. Wierzymy w jej sukces! Przygotowujemy wszystko z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces rejestracji dostępny na stronie www.michalow.onebid.pl . Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Hodowców, którzy są zainteresowani naszą ofertą a chcieliby obejrzeć oferowane konie w Stadninie, zapraszamy do kontaktu. Prezentacja oferty zostanie zorganizowana z zachowaniem wszystkich wymaganych norm sanitarnych. W celu omówienia terminu prosimy o uprzedni kontakt z naszym działem zootechniki.

Do zobaczenia już wkrótce!

Marek Romański
p.o. Prezesa Zarządu Stadnina Koni Michałów

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...