Home Z Życia Stadniny KOLEJNY SUKCES!

KOLEJNY SUKCES!


Winter Arabian Horse Auction 2020 za nami. Wynik aukcji to 123 tysięcy Euro, co spotyka się z naszym zadowoleniem. To nie był łatwy projekt! Konieczność przeprowadzenia całego procesu licytacji online była dla wszystkich zaangażowanych niemałym wyzwaniem. Podjęliśmy się jego realizacji i zakończyliśmy je sukcesem!

Stadnina Koni Michałów sprzedała konie za kwotę 99 tysięcy Euro. Przygotowana oferta spotkała się z zainteresowaniem zarówno kupców z Polski jak i z zagranicy. Korzystając z okazji chciałbym pogratulować nowym właścicielom zakupionych klaczy. Gratuluję serdecznie Pani Annie Janas-Naze z Black Lady Arabians, która tuż po zakupie zakomunikowała w mediach społecznościowych, że wyhodowana przez Stadninę Koni Michałów klacz Formiss (Esparto – Formia/Gazal Al Shaqab) dołączy do jej programu hodowlanego. Jesteśmy pewni, iż ta wyjątkowa i cenna klacz przyniesie wiele radości. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze sukcesy, w tym także na źrebię po michałowskim ogierze Empire (Enzo – Emira/Laheeb), które pojawi się już wkrótce.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Stadniny Koni Michałów, Stadniny Koni Janów Podlaski oraz Stadniny Koni Białka za ogromny wysiłek i codzienny trud opieki nad tak ogromnymi stadami koni. To właśnie dzięki waszej mozolnej pracy poziom przygotowania koni do aukcji był tak wysoki. Serdecznie dziękuję także osobom zaangażowanym bezpośrednio w organizację i przebieg aukcji. Sukces był możliwy dzięki Wam!

Korzystając z okazji chciałbym także z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia złożyć wszystkim hodowcom i sympatykom Stadniny Koni w Michałowie spokojnych oraz spędzonych w rodzinnej atmosferze Świat Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym 2021 Roku wielu sukcesów, w tym także tych hodowlanych.

Do siego roku!
Marek Romański
p.o. Prezesa Zarządu
Stadnina Koni Michałów

P.S. Zapraszamy Państwa do obszernej galerii zdjęciowej na oficjalnym fanpage’u Stadniny! Poniżej znajdziecie Państwo listę sprzedanych koni wraz z kwotami oraz nazwami państw, z których pochodzili poszczególni kupcy.

LOT 1 PRIMROSE
zakupiona za 14 000 Euro przez kupca z Holandii;

LOT 4 KLEMENTYNA
zakupiona za 7 000 Euro przez kupca z Polski;

LOT 6 El FAIZA
zakupiona za 7 000 Euro przez kupca z Arabii Saudyjskiej;

LOT 10 GALLETA
zakupiona za 8 000 Euro przez kupca z Polski;

LOT 11 PELLARA
zakupiona za 4 000 Euro przez kupca z Polski;

LOT 12 FORMISS
zakupiona za 12 000 Euro przez kupca z Polski;

LOT 13 PADRONA
zakupiona za 8 000 Euro przez kupca z Włoch;

LOT 14 FLAMINIA
zakupiona za 10 000 Euro przez kupca z Arabii Saudyjskiej;

LOT 15 PRUCHNA
zakupiona za 7 000 Euro przez kupca z Austria;

LOT 16 EMILY
zakupiona za 10 000 Euro przez kupca z Arabii Saudyjskiej;

LOT 17 MADIHA
zakupiona za 10 000 Euro przez kupca z Holandii

LOT 20 ZŁOTA RÓŻA
zakupiona za 5 000 Euro przez kupca z Hiszpanii

LOT 23 BARTA
zakupiona za 6 000 Euro przez kupca z Holandii;

LOT 24 DEBBY
zakupiona za 6 000 Euro przez kupca z Namibia;

LOT 25 GRANDEZZA
zakupiona za 9 000 Euro przez kupca z Włoch

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Więcej...